קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

עיצוב מטבחים

חזרה למאמרים

מעצבים לבד את המטבח?

עיצוב מטבחים מושלמים מחייב תכנון מראש,בכדי שתקבלו מטבח שגם מתאים לכל יושבי הבית וגם מתכתב עם הטעם העיצובי שלכם. באפשרותכם לעבור בן עשרות תצוגות ולהתבונן בסוגי עיצובים שונים, אך התוצאה תהיה גיבוב של דברים שאהבתם, שאינם נכנסים בבת אחת למטבח הבודד שלכם.

אם בחרתם מעצב פנים טוב ומקצועי, הוא יידע לשאול אתכם את כל השאלות שיכוונו אותו בדרך לעיצוב המטבח שחלמתם עליו. אם אינכם עובדים עם מעצב פנים, או רוצים להגיע מגובשים לפני בחירת המטבח בפועל, הנה כמה שאלות שיעזרו לכם בשאלת עיצוב מטבחים.

כיצד לבחור עיצוב מטבחים מקצועי

עיצוב מטבחיםעיצוב של מטבח צריך להיות כזה המסדר את כל רהיטי המטבח והחפצים בו בנוחות. השאלה הראשונה מי קהל היעד של המטבח. האם אתם מחפשים עיצוב מטבח עבור משפחה עם ילדים, או עבור זוג צעיר בתחילת דרכו? חשוב להגדיר זאת מראש, משום שכל מטבח יתאפיין ברהיטים שונים. זוג יכול להסתפק בשולחן בר גבוה, בעוד שעבור משפחה עם ילדים השולחן יהיה בעיקר לא שימושי.

לאחר שהגדרתם מי קהל היעד של המטבח, הסתכלו על החלל שלפניכם. האם זהו חלל קטן או נרחב? האם הוא חשוף לחלונות? כמה אור יש במטבח? אם לפניכם מטבח קטן או מועט אור, מטבחי יוקרה מעוצבים חייבים לכלול את הצבע הלבן או צבעים בהירים- בכדי להרחיב את המקום ולהאיר אותו. צבעים כהים יצרו תחושה של סגירות, קדרות ומחנק.אם המטבח מוצב מול חלונות, קחו בחשבון שמדפים פתוחים פחות יתאימו לעיצוב שלכם, משום שהם יתמלאו אבק.
הדרך הנוחה ביותר היא לערוך רשימה של הצרכים שלכם במטבח. לאחר מכן, ניתן להתאים את העצוב לאותם מטבחים שתאהבו לצרכים שלכם, ולדאוג כי המטבח ישמש אתכם בצורה הנוחה ביותר.

לאחר הכנת רשימת הצרכים והדרישות, ניגשים לחלק  מעניין- בחירת עיצוב מבין כל עיצובי המטבחים העומדים לרשותכם.את סגנונות המטבחים נהוג לחלק בין עיצוב כפרי, עיצוב מודרני, עיצוב פרובנס ועוד. במקום להיכנס להגדרות,אפשר להרכיב את המטבח שאתם אוהבים, בלי להגביל את עצמכם.

כאן מגיע שלב הדפדוף בגלריות ושאיבת ההשראה מעיצובים שונים. אתם יכולים לבחור תמונות ולשמור אותם בתיקייה או לציין לעצמכם מה אהבתם במיוחד- גוון העץ, משטחי העבודה הגדולים, שילובי הצבעים ועוד.

כדי ליהנות מעיצוב מושלם, כזה שתהיו מרוצים ממנו ולא תרגישו צורך לשנות את העיצוב בכל רגע נתון- עליכם להיעזר במעצב מומחה. תוכלו לשכור את שירותיו של מעצב פנים פריטי, או להיעזר במעצב הפנים שמציעה רשת מקצועית לשירותכם.הגיעו אל מעצב הפנים עם רשימת הדרישות שלהם מהמטבח, ועם התמונות של המטבחים שאהבתם/ רשימת הסגנונות העיצובים שמצאו חן בעינכם.

חשוב מאוד להגיע גם עם תמונות של החלל העומד לרשותכם ורשימה המפרטת את התנאים במקום (אור וצל, מיקום חלונות, שטח בפועל וכיוצא בזה).

מעצב הפנים ידע לקחת את כל ערימת הרשימות שהבאתם לו, ולשלב אותם ביחד. רק כך תקבלו עיצוב שעונה על כל הדרישות שלכם. מעצב הפנים יקפיד לבחור עיצובים שתואמים לעיצובים שאהבתם, לשלב את הצבעים שמצאו חן בעיניכם ועוד. מהצד השני, מעצב הפנים יוודא כי המטבח עונה על הדרישות שלכם וכי הוא מתאים לגודל השטח שכתבתם.

קרנית עיצובים מעמידה לרשותכם מעצב פנים וצוות מקצועי להתייעצות בכל שאלה. קרנית עיצובים תלווה אתכם צעד אחר צעד בחיפוש והגדרת עיצוב המטבחים המושלם עבורכם, וביצרת המטבח בפועל. התקשרו עוד היום וקבעו פגישת יעוץ שתוביל אתכם צעד אחד קדימה להגשמת החלום שלכם.

אל תעתיקו מהשכן אל תעתיקו מהתצוגה, מעצב בדרך אליך ללא שום התחייבות!  

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים