קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

נגרות מטבחים

חזרה למאמרים

דמיון, יצירתיות, מקצועיות ואומנות של ממש!!!

קרנית עיצובים קמה כחברת נגרות מטבחים עבור יצירה, בניה ופיתוח של מטבחים ללקוחות רבים שלא מתפשרים על איכות ועם זאת מעוניינות לשמור על מחיר הגון והולם. עם השנים, קרנית גיבשה צוות עובדים מובחר שמכיר את תחומי העיצוב על בוריים וכן כולל אנשי נגרות מקצוענים במיוחד וכישרון רב אצל כל אנשי הצוות. נגרות מקצועית ואיכותית של מטבחים רק אצל קרנית עיצובים.

בחירת המטבח והרכבתו
מטבח הוא חדר מרכזי בכל בית. באופן כללי, מדובר בחדר שדורש הכי הרבה תכנון בשלבי שיפוץ ובניה. למעשה התכנון הרב נדרש עבור שילוב בין שטחי אחסון רבים, שטחי עבודה, מיקומים קריטיים של נקודות חשמל ומערכות אינסטלציה וכן הלאה. כאשר מנסים לבחור מטבח, יש צורך להשקיע בתהליך רבות. יש לבחור היטב את האופן בו המטבח יעמוד, את המיקומים של כל חלק וחלק ורק לאחר תכנון מטבחים מדויק ואיכותי ביותר, כדאי לעבור לשלב הבא הכולל את בחירת העיצוב החיצוני של המטבח כמו למשל- סוג הציפוי לדלתות, צבעים, ידיות וכן הלאה.

הפרטים שצריך לברר מראש על נגרות מטבחים

נגרות מטבחיםהשוק עמוס בחברות מטבחים המאפשרות עיצוב, הקמה, הרכב וכן הלאה. אולם, כאשר אתם כלקוחות מחפשים מקום לעשות בו את המטבח שלכם, יש פרטים שכדאי לברר מראש. למשל, מי האדם שיעשה את תוכניות המטבח עבורכם. ייתכן כי נגרים ותיקים לעומת מעצבים, אדריכלים וכן הלאה. כמו כן, מה הקף האחריות שתוכלו לקבל עבור המטבח? קניית מטבחים היא קניה משמעותית וצריך לבדוק שאתם בהחלט תקבלו מענה על כל תקלה בשנים הקרובות להרכבה. כמו כן, כדאי לבדוק מה היא מידת העמידה בזמנים והאם יש במקום צוות רב מקצועי התורם לתוצר אטרקטיבי ויפה במיוחד.

קרנית עיצובים - המקום עבור נגרות מטבחים
בקרנית עיצובים תמצאו צוות רב מקצועי שמאגד אנשי מקצוע מתחומים שונים. יחד הם יכולים להתקבץ לצורך נגרות מטבחים מקצועית, איכותית ויפה במיוחד. המגוון הוא גדול והבסיס של העבודה הוא שיתוף פעולה עם הלקוח ועם שאר הצוות. מוזמנים לבוא למקום נוח, נעים שיתרום למטבח שלכם במחירים נוחים.

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים