קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

מטבח פולימר

חזרה למאמרים

מטבח פולימר מעוצב במחיר מתאים לכל אחד

מטבח פולימר, הינו מטבח מעוצב אשר שומר על איכות, על עיצוב מוקפד ואסתטי יחד עם מחיר נוח. מטבח חדש ומעוצב, זו אחת המטרות שלנו בעיצוב הבית. מטבח זה מעוצב בסגנון המתאים לנו יחד עם איכות ועמידות לאורך זמן.
מטבחים מעוצבים, אשר משלבים בתוכם נוחות מרבית יחד עם תכנון מוקפד ואסתטיות, יוצרים את הרושם ואת האווירה אותה אנו רוצים להרגיש בחיי היומיום.
פעמים רבות, אנשים נרתעים מהרעיון של מטבח חדש מעוצב בשל מחירם הגבוה של מטבחים מעץ מלא ברמה גבוהה. מטבחים אלו לעיתים יקרים מאוד והמטרה להשיגם נראית רחוקה מדי.

היתרונות של מטבח פולימר

מטבח מעוצב ואיכותי במחיר נוח
מטבח פולימרהיום, עם הטכנולוגיות החדישות, ישנה אפשרות לתכנון ורכישת מטבח פולימר מעוצב ואיכותי במחיר זול יותר והמטרה נראית קרובה מתמיד. השימוש בפולימר, הדומה מאוד לעץ טבעי, מוזיל את העלות והאיכות נשמרת. מטבח זה, הוא מטבח אשר חזיתות הריהוט מחופות בחומר בשם פולימר. חומר סינטטי אשר דבוק בטכניקת ואקום על גבי בסיס העץ. הפולימר מעוצב באופן הדומה מאוד לעץ טבעי, כך שרמת העיצוב נשארת בסטנדרט גבוה אך המחיר זול בהרבה. ישנם גוונים רבים למטבח הזה בגווני עץ, בצבעים מבריקים, חלקים ורעננים.

תרון ראשון של מטבח זה הוא איכותו ועמידותו. הפולימר הינו חומר עמיד מאוד בפני שריטות או שחיקה. כמו כן, הוא עמיד מאוד בפני מים ובפני לחות וחום. הפולימר מתאים לשימוש ארוך טווח לאותם מטבחים איכותיים ושומר על איכותו לאורך זמן. מטבח פולימר הוא מטבח בעל רמת עיצוב גבוהה, איכות ועמידות לאורך זמן ומתאים באופן מושלם ללחות ולחום במטבח.

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים