קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

מטבח מעוצב

חזרה למאמרים

הסגנון שלך עם המקצועיות שלנו

בחירה ותכנון של מטבחים ייחודיים ואיכותיים, זוהי השקעה שאפשר לאפיין כהשקעה כמעט חד-פעמית אשר תשרת אותנו שנים רבות. בבואנו לתכנן את המטבח שלנו, אנו מעוניינים שהוא ישרת אותנו בעיצוב מתאים ואסתטי לצד נוחות ואיכות גבוהה.
מטבח מעוצב בסגנון אישיתעשיית המטבחים בשנים האחרונות מלאה בפונקציות רבות אשר מספקים לנו את כל צרכנו במטבח. החל מן הכנת הכריכים בבקרים , אפיית עוגות ומאפים, ארוחות משפחתיות ועד לארוחות חגיגיות ומרשימות. גם לאנשים שאינם אוהבים לבשל, המטבח משמש כמקום התכנסות והשראה לנדיבות וטוב הלב.

מטבח מעוצב בסגנון אישי בשילוב טכנולוגיות מתקדמות
שילוב הטכנולוגיה בפונקציות הרבות מקלה ותורמת לנו לחוויה נעימה בשהותנו במטבח. בנוסף לכך,  במטבחים שלנו הושם דגש רב על עיצוב המטבח והתאמתו לסגנון ולעיצוב של שאר חלל הבית שלכם. מטבח מעוצב על פי הסגנון והטעם האישי, הופך כל שהות במטבח לחוויה ולתחושת עונג המשפיעה בוודאי על תהליכי הבישול והאפייה ועל האווירה המשפחתית.
מטבח מעוצב כולל בתוכו שלל אביזרים בטכנולוגיות מתקדמות לצד עיצוב מטבחים ברמה גבוהה. במטבחים שלנו אנו מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים, רמת גימור גבוהה ועיצוב בשלל סגנונות. שילוב של נוחיות מרבית עם תכנון מוקפד באסתטיות רבה, יוצרת את הרושם ואת האווירה אנו רוצים להרגיש בחיי היומיום שלנו.

סגנונות של מטבח מעוצב

בבואנו לעצב את המטבח האידיאלי בשבילכם, נדרש להשקיע מחשבה רבה בפרטים שונים לצד עיצוב התואם את הסגנון האישי שלכם. אנו מלווים אתכם בכל שלבי התהליך של תכנון ועיצוב המטבח ועד להרכבתו אצלכם בבית.
ישנם סוגים רבים של מטבח מעוצב כמו - מטבח איטלקי, מטבח פולימר ומטבח יוקרה. מעצבי החברה יבררו יחד אתכם את הצרכים שלכם לצד הסגנון האישי שלכם במטבחים.
חשוב לנו מאוד להבין את הטעם האישי ואת רצונותיכם ולהביאם לידי ביטוי במקצועיות ובניסיון שלנו. בכדי להתאים את המטבח לסגנון המיוחד לכם, נידרש לתכנן יחד אתכם מה מטרתו של מטבח, אילו פונקציות הוא צריך למלא ואיזה סגנון של מטבח יתאים לכם ביותר במשך השנים הקרובות.

אל תעתיקו מהשכן אל תעתיקו מהתצוגה, מעצב בדרך אליך ללא שום התחייבות!

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים