קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

מטבח לבן

חזרה למאמרים

היתרונות של הצבע הלבן

טרנדים באים וחולפים, ואנו מקבלים רהיטים בכל מיני צבעים וסגנונות. צבע אחד תמיד נשאר במרכז ולא מתחלף - הצבע הלבן. מטבח לבן משדר נקיות, ארגון וסדר ואף מאיר את המוקום. ישנו מטבח פולימר איכותי, גם סגנן כפרי, סגנון מודרני, סגנון אמריקאי. לא משנה איזה סגנון תבחרו, הצבע הלבן ישתלב בעיצוב ואף ישלוט. הצבע הלבן נבחר לעצב את המטבחים לא כלאחר יד, אלא מפני היתרונות של הצבע הלבן.

מה מיוחד בעיצוב מטבח לבן?

מטבח לבן במגוון עיצובים מקורייםבראש ובראשונה הוא משדר אווירה של ניקיון וסדר. כאשר מדובר במקום בו אתם מכינים את האוכל, אין דבר חשוב יותר מהניקיון.הצבע הלבן מתקשר אצלנו לניקיון וטוהר. מלבד כך, על המשטח הלבן תוכלו לזהות כל כתם ומיד לנקות אותו, וכך לא ייווצר מצב של כתמים שהשתקעו עליו או ריחות לא נעימים ,שקשה לזהות מהיכן הם נובעים.
יתרון נוסף של מטבח לבן הוא שהצבע הלבן יוצר אשליה של מרחב.גם אם חלל המטבח שלכם קטן, הנ"ל יצור אשליה שמדובר במקום גדול יותר.ניתן אף לעטוף את הארונות בלכה או בציפוי מבריק אחר, ואור המנורה ישתקף מן הארונות.הברק והאור המשתקף יאירו את החלל.
לכאורה ניתן לחשוב שמטבח בצבע אחיד הוא משעמם, בעל צבע אחיד. להיפך, כל פריט עיצובי שתקנו יתאים. במקום לראות בעיניים כל פעם את אותו מטבח, מה שעליכם לעשות זה להחליף את צבע המגבת ואת הכד לקישוט, כבר ייווצר מראה אחר, בלי מאמץ מיוחד או בהשקעת עלות כספית גבוהה. תוכלו לבחור כל פעם פלטת צבעים אחרת שתשתלב עם הצבע הלבן. בנוסף, אין חובה כי כל כולו יהיה לבן, וניתן לשלב שיש שחור או שיש בצבע אחר, חיפוי לאחד הקירות בצבע מעניין, וכן הלאה.

מטבח לבן איכותי תוכלו למצוא בקרנית עיצובים. בכל סגנון אותו תרצו לשלב במטבח שלכם, קרנית עיצובים תבחר עבורכם מטבח שמתאים לעיצוב החדר ולטעמכם האישי. התקשרו עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ, ותוכלו להתרשם ממגון הדגמים של חברת קרנית מטבחים.

אל תעתיקו מהשכן אל תעתיקו מהתצוגה, מעצב בדרך אליך ללא שום התחייבות!

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים