קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

מטבח כפרי מודרני

חזרה למאמרים

אווירה של כפר

מטבח כפרי יוצר אווירה של חום ונעימות. יחד עם זאת, השם "כפר" מזכיר לרבים מאיתנו את ימי הביניים. איך לשלב בין הכפר ולהישאר מודרניים? אנחנו מציעים לכם מגוון רחב של מטבחים שמשולבים במגוון סגנונות!
כאשר אומרים את המילה כפר לאנשים מסוימים עולה אסוציאציה של פרות ועשב, בת הטוחן או דמות ישנה כזו או אחרת. כפרי אינו בהכרח מיושן. מטבח כפרי מודרני לוקח את כל המוטיבים האהובים מהכפר, סגנון העיצוב, אווירת החמימות, מראה העץ ומשלב אותם ביחד עם החידושים של תקופותינו. התוצאה היא מטבח כפרי ומודרני, פונקציונלי ובאווירה של כפר.

ההטבות של מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי מודרנימטבח כפרי מודרני נהנה ממסילות הנעות בחופשיות, פטנטים שונים וגימור מושלם ויציב. כל ההטבות שתוכלו למצוא בעיצוב מודרני קיימות בעיצוב כפרי ומודרני. ה"כפרי" מתייחס אך ורב לצד העיצובי. צד זה אינו קבוע ונקבע לפי הטעם האישי של יושבי הבית.
אם אנו מדברים על עיצוב כפרי שהוא גם מודרני, אנחנו צריכים קודם לדבר על הכפר. איזה כפר אהבתם ואתם רוצים להעתיק את העיצוב שלו אל המטבח המודרני שלכם? כפר אנגלי יתאפיין במשטחי עץ חמימים וכבדים. לעומתו, כפר צרפתי יתאפיין בצבעים בהירים, צבעי לבן ועיטורי צבעים. לפני שאתם מחליטים על סוג הכפר, שאבו השראה מתמונות של מטבחים כפריים מודרניים וסמנו לעצמכם אילו עיצובים הכי מצאו חן בעינכם.
בעיצוב מטבח כפרי ומודרני, מקפידים לחשב את הרצפה ואת הקירות כחלק מהעיצוב. את המראה החמים של העיצוב הכפרי תוכלו ליצור בעזרת דלפקי עבודה מעץ, או בעזרת רצפת עץ, או חיפוי הקירות בעץ. יש להסתכל על כל חלל החדר בכדי לראות את התמונה הגדולה ולא רק על הארונות עצמם. כמו כן, מטבח כפרי מודרני מאופיין במדפים פתוחים ובווים לתליית הספלים. במקום להכניס את כל כלי הבית פנימה לתוך הארונות, הרשו לעצמיכם להציג אותם על המדפים.פריטי נוי נוספים אשר תרצו לשלב במטבח הכפרי המודרני שלכם, יהיו מחומרי הגלם השולטים. אם בחרתם חיפוי עץ לאחד הקירות, התאימו שעון עץ או שלט מעץ וכן הלאה.

מטבח כפרי מודרני משלב בין שני הדברים שאנשים חיפשו מאז ומתמיד את אווירת הביתיות והחמימות של הכפר, ואת הקדמה של המודרניזציה. מטבח זה מכיל את כל החידושים והפטנטים של ימינו, ומתהדר בעיצוב כפרי חם ומזמין.

קרנית עיצובים מזמינה אתכם לבוא ולהתרשם ממבחר רב של מטבחים כפריים מודרניים. ביחד עם הצוות שלנו, תרכיבו לעצמכם את הסגנון הכפרי שאהבתם ואנו בקרנית עיצובים נדאג להפוך את החלום שלכם למציאות.

מטבח כפרי מודרני - גם חמימות וגם  נוחות
מטבח כפרי מודרני משלב למעשה בין שני סגנונות עיצוב פנים, שהינם מקובלים היום מאוד. הסגנון הראשון הוא המודרני- עיצוב מודרני מאופיין בשימוש בדומיננטיות של צבעים ניטרליים, כמו שחור, לבן ואפור, תוך נגיעה של צבע חזק מסוים (אדום, כתום ועוד). הוא גם מאופיין בקווים ישרים ובמינימליסטיות, כך שאין בו ריהוט עם פיתוחים עדינים ורבים, למשל והוא עושה שימוש בחומרים כמו זכוכית ואלומיניום. סגנון שני של עיצוב הוא הסגנון הכפרי- בסגנון הכפרי, העץ הוא החומר הדומיננטי והוא משמש להכנסת רהיטים כבדים ובעלי נוכחות אל חלל הבית. הצבעים שייעשה בהם שימוש הם צבעים פסטליים עדינים וצבעים חמים ממשפחת הצבעים החומים.

שילוב הסגנונות במטבח כפרי מודרני

גם חמימות וגם נוחותהסגנון המודרני והסגנון הכפרי הם סגנונות שהינם די מנוגדים האחד לשני, הסגנון הכפרי הוא סגנון נוסטלגי באופיו, בעוד שהסגנון המודרני הוא חדשני ועתידני. אם אנחנו לא מזדהים באופן מוחלט עם אחד הסגנונות, הכנסת מטבח כפרי מודרני לבית שלנו יכולה להיות אופציה טובה, שתיצור עניין סביב המטבח שלנו. מטבח כזה, שמעוצב באופן נכון, יכול להכניס את היתרונות מכל סגנון- מצד אחד, להכניס את החמימות והמשפחתיות של הסגנון הכפרי ומצד שני, ליהנות מהפונקציונליות של המטבח המודרני, ששם דגש על מינימליזם וחסכון במקום. מאחר ומדובר בערבוב של סגנונות, יש יותר מדרך אחת לשלב בין השניים- למשל, אפשר לקבוע שארונות המטבח יהיו בעל מראה מודרני מינימליסטי, אך שהמטבח יכלול שולחן מעץ מלא. אפשר גם להפוך את העניין- להחליט שארונות המטבח יהיו מעץ מלא או דמויי עץ ולהכניס למטבח פינת ישיבה מודרנית, מברזל וזכוכית. על מנת שהשילוב בין הסגנונות יהיה אידיאלי, מומלץ לחשוב גם על הפרטים הקטנים, כגון חיפוי הקירות. חיפוי מזכוכית, למשל, יחזק את הקו המודרני בבית, בעוד שחיפוי מקרמיקה מעוטרת ישתייך לאלמנט הכפרי והחם של המטבח.

לדעת להגיע לתוצאה המדויקת
מטבח כפרי מודרני מציע, אם כן, אפשרויות רבות לעיצוב ויכול להתאים את עצמו לבתים רבים יותר. המבחר הגדול עשוי אולי גם לבלבל את מי שמעוניין בסגנון הזה. עיצוב מטבחים מהסוג הזה הוא מגמה חדשה יחסית, אך כזו שצוברת תאוצה באופן מהיר יחסית. מטבח כפרי מודרני, כשהוא מעוצב נכון, יכול לספק מראה בלתי שגרתי. על מנת להגיע לתוצאות מיטביות, מומלץ ביותר להיעזר במעצבי מטבחים מקצועיים, שרואים את התמונה הכוללת ומתעדכנים באופן שוטף במגוון ואיכות החומרים, העומדים לרשות המטבח הכפרי המודרני.

אל תעתיקו מהשכן אל תעתיקו מהתצוגה, מעצב בדרך אליך ללא שום התחייבות!

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים