קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

מטבח אמריקאי

חזרה למאמרים

דגש על נוחות העבודה

מטבח אמריקאי מאפשר נוחות רבה מאוד, פתרונות אחסון מתקדמים ומשטחי עבודה רחבים. הוא מיועד לחללים גדולים שיאפשרו הכנת מטבח מרווח כל כך, אך בהתאמה מיוחדת- ישתלבו גם בבית קטן.
מטבח אמריקאי הוא מטבח קלאסי שמתאפיין במרחבים גדולים. שטחי העבודה הם רווחים מאוד נוחים לעבודה. הארונות עמוקים ומכילים מספר רב של כלי בית. הרצפה עצמה בעלת שטח רחב, מאפשר הצבת אי באמצע המטבח, ומעבר נוח מסביב לאי ובין משטח עבודה אחד למשטח עבודה אחר.

הכל על מטבחים אמריקאים - דגש על נוחות

פתרונות האחסון של מטבחים מתקדמים ומקוריים, כדוגמת טוחן אשפה ,מדפים נשלפים, גלגלות וכיוצא בזה. מטבח אמריקאי שם דגש על נוחות- אם מבחינת רוחב החלל עצמו, משטחי עבודה נוחים ואף בארגון סדר הארונות במטבח. מטבח אמריקאי מסדר את רהיטי המטבח לפי סדר העבודה במטבח. אם השלב הראשוני להכנת האוכל הוא הוצאת המצרכים, ארונות האחסון יופיעו ראשונים. לאחר מכן יגיע תורם של כלי הכנת האוכל ומשטחי עבודה להכנת האוכל. בסוף יוכן מקום עבור בישול האוכל והאפייה.

מטבח אמריקאימלבד הנוחות שבסידור הארונות לפי צורת השימוש בהם, ברוב המטבחים האמריקאים ימצא אי באמצע המטבח.
האי יכול לשמש כשולחן אכילה, כמשטח עבודה נוסף, ואף להכיל מגירות אחסון נוספות- ניצול מלא של כל רהיט ושל כל חלל.  הצבת אי במטבח מאפשרת גם מקום לארוחה קלילה וגם אפשרות להכנת אוכל ביחד עם מספר אנשים .

את האי נהוג להציב האמצע המטבח, כך תתאפשר גישה נוחה אליו מכל מקום במטבח. במידה ולא בורכתם בחללי ענק עבור המטבח שלכם, צורת עיצוב נוספת מתאימה היא בצורת האות ר'. ארונות המטבח יהוו צלע אחת והאי יהווה צלע אחרת. בסידור כדוגמת האות ר', מרבית הפעמים במקום אי מרובע ימצא שולחן בר צר ומעוצב.

גם אם חלל המטבח של קטן, תוכלו להכניס לתוכו מטבח אמריקאי על ידי סידור נכון של הרהיטים. מלבד סידור בצורת האות ר', תוכלו להציב את הארונות זה מול זה, או צמוד לשלושה קירות  המטבח ובכך לאפשר יותר מקום אחסון ויותר משטחי עבודה.

חשוב להדגיש, כי אין חובה לבחור סגנון אחד של מטבח אמריקאי.אתם מוזמנים להיות יצירתיים ולבחור מכל סגנון את מה שאהבתם הכי במיוחד, ולשלב אותו בביתכם. כדי שהתוצאה תהיה מעוצבת ומעוצבת יפה, ואף פונקציונלית- אתם מוזמנים להתייעץ עם המעצבים המומחים של חברת קרנית מטבחים. לאחר שתאספו אלמנטים ומוטיבים שאהבתם מכל עיצוב, בקרנית עיצובים ישמחו להרכיב עבורכם את המטבח האמריקאי שעונה בדיוק על הציפיות שלכם.

לחצו כאן למידע נוסף על מטבח לבן במגוון סגנונות ייחודיים

אל תעתיקו מהשכן אל תעתיקו מהתצוגה, מעצב בדרך אליך ללא שום התחייבות!

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים