קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

מטבח איטלקי

חזרה למאמרים

נוחות עם יוקרה

מטבח איטלקי, כמו גם האופי האיטלקי משלב בתוכו שילוב נדיר של איכות ופרקטיקה לצד אסתטיקה וקו נקי. תכונה אופיינית של הישראלים היא לחפש את השילוב הנדיר בין שתי קצוות מנוגדים. השילוב בין יוקרה לפשטות, בין עיצוב נועז לשמרני, בין אלגנטיות לאיכות.

הרבה מן הישראלים מתחברים לעיצוב של מטבח איטלקי אשר מצליח לבטא את השילוב ההרמוני בין 2 הפרמטרים החשובים ביותר במטבח. המטבח, הוא המקום המרכזי בבית ממנו שואב הבית את כוחו ואת האנרגיה שבו. מטבח פונקציונלי ואיכותי יחד עם עיצוב מוקפד המתאים לאופיים של בני הבית, יוצר הנאה גדולה ותחושת משפחתיות מרבית.

האיטלקים מבטאים שילובים אלו גם במאכלים שלהם אשר ידועים שהם איכותיים וטעימים, פשוטים ואהובים. כמו למשל הפיצה, הפסטה ועוד אחרים. מאכלים אלו כבשו את העולם והפכו למאכלים בעלי שם המשלבים פשטות ויוקרה.

תכנון וחשיבה של מטבח איטלקי

מטבח איטלקיהנ"ל הוא מטבח מעוצב לפי סגנון העיצוב האיטלקי. אחת מהנחות היסוד של סגנון העיצוב הוא החשיבה לטווח ארוך תוך מתן דגש להווה ולעתיד. הסגנון האיטלקי מצליח לשלב בין עיצוב פשוט ושמרני לבין איכות ויוקרה. קווי העיצוב הם נקיים, מוקפדים ומתוכננים היטב. הפונקציות במטבח מסוג זה הן רבות - ישנו שימוש רב בטכנולוגיות מתקדמות, מכשור חשמלי וישנה הקפדה על מטבח נוח ופרקטי. חומרי הגלם הם מהחומרים האיכותיים ביותר אשר נבחרו בקפידה לשימוש ארוך טווח ויעיל. ישנם בשוק הרבה מאוד סוגים שונים של מטבחים איטלקיים אשר כולם מאופיינים בשילוב המיוחד של נוחות מרבית במטבח יחד עם עיצוב יוקרתי ונקי.

לסיכום, אם ברצונכם להשקיע במטבח מעוצב ויוקרתי יחד עם פרקטיקה ונוחות, לטווח ארוך, כדאי לבחור מטבח איטלקי אשר ישרת אתכם שנים רבות.

לחצו כאן למידע נוסף על מטבחים מיוחדים במגוון רחב של עיצובים

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים