קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

מטבחים מעץ מלא

חזרה למאמרים

עץ מלא - עבור חומר הגלם למטבח שלכם

עץ מלא מהווה חומר גלם איכותי עבור מטבחים. כיום ישנם חומרים רבים אופציונאליים אולם העץ המלא היה ונשאר המומלץ ביותר בתחום. ראשית, עץ מלא מבטיח לכם מטבח חזק. שנית, העמידות אינה מוטלת בספק ושלישית ולא פחות חשוב, עץ מלא מאפשר לעצב את המטבח באופן מיוחד, עם נגיעות כפריות וחמימות ייחודית. בחברת קרנית עיצובים יודעים איך הוציא מעץ מלא את המקסימום.

עץ מלא עבור מטבחים מעוצבים
העץ המלא מהווה בסיס להכנת חלקי הפנים של ארונות המטבח במרבית המטבחים הקיימים כיום. למעשה, כמעט כל מטבח איכותי עשוי בתוכו מחלקים של עץ מלא. הסיבה לכך הינה החוזק של העץ המלא וכן היותו חומר עמיד ומתאים לשימוש במטבח. עם זאת, ישנם אנשים שבוחרים בחומרים חיצוניים עבור דפנות הדלתות של המטבח שאינם עשויים מעץ מלא. הדבר אפשרי כמובן בזכות אינסוף אפשרויות שקיימות כיום. למשל, ציפוי פולימר, פורמייקה ועוד. עם זאת, מטבחים אלו הכוללים גם את חיפוי הדלתות החיצוניות נותרו למוצלחים ביותר והמומלצים על ידי רוב. בקרנית עיצובים יגלו לכם עולם שלם של אפשרויות עבור מטבחים מעץ מלא.

היתרונות - מטבחים מעץ מלא

מטבחים מעץ מלאעץ מלא כחומר גלם הוא חשוב ותורם. עם זאת, ללא עבודה נכונה עם חומר גלם משובח, התוצאה נפגמת. מה שניתן לעשות כדי לנצל את כל מה שעץ מלא יכול לספק הוא לפנות לקרנית עיצובים. בקרנית עיצובים יש אינספור רעיונות, עיצובים וחזיתות של דלתות מיוחדות שניתנות לבניה אך ורק באמצעות עץ מלא, כישרון ויצירתיות. בחברה מעניקים ליווי עקבי ללקוחות עד לבחירת המטבח הרצוי. העיצוב, החזית, הצבעים והסידור במרחב, יעובדו ויבנו יחד עם צוות המומחים של קרנית עיצובים.

מטבחים מעץ מלא, בואו לבחור את המטבח שלכם
קרנית עיצובים היא חברה מומלצת ביותר המספקת מגוון רחב של מטבחים מקוריים, אחרים ובטעמם של הלקוחות החשובים מכל. מטבחים מעץ מלא של קרנית עיצובים עושים את העבודה בצורה מקצועית, עם שירות ברמה גבוהה ועם שפע של תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

לחצו פה למידע נוסף על מטבח איטלקי ברמת גימור גבוהה
אל תעתיקו מהשכן אל תעתיקו מהתצוגה, מעצב בדרך אליך ללא שום התחייבות!
 

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים