קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

מטבחים מעוצבים

חזרה למאמרים

מטבחי קרנית - תוצר של מקצועיות

האסתטיקה והעיצוב תופסים מקום נכבד בחייו של האדם הממוצע בעולם הפוסט מודרני שלנו. כמובן שזה מתבטא במגוון מצבים כאשר גם המטבח שלכם שייך בהקשר זה. יצירת מטבחים מעוצבים היא תוצר של מקצועיות, הדרכה וניסיון. בסופו של דבר אם אתם לקוחות בחברת קרנית עיצובים, המטבח שלכם יפגין את כל אותם התוצרים של הליך עיצוב איכותי ומוצלח במיוחד.

מטבחים מעוצבים זה אנחנו

מטבחים מעוצביםמטבח מעוצב הוא מטבח המתכונן ככזה עוד מהרגע הראשון. כאשר רוצים לדבר במונחים של מטבחים, מתחילים קודם לכל בהבנת העיצוב של המטבח בהתחשב במרחב הנתון. היכולת להתאים את הצרכים שלכם למרחב הקיים היא יכולת השמורה לאנשי תכנון, אדריכלות ועיצוב פנים. תתפלאו לגלות עד כמה ניתן לגוון וליצור התאמה לצרכים בהקשר זה. כך למשל, מרחב מסוים יעוצב עם משטחי שיש רבים למי שרוצה כך לעומת מטבחים אחרים בהם שטחי האחסון יהיו מרכזיים יותר. הכל בהתאם לצרכים של הלקוח ובהתאם לקו העיצוב המועדף עליו. כמובן שלאחר התכנון המעוצב כראוי, מגיע שלב של תכנון החלקים החיצוניים החשובים לא פחות.

דפנות הארון משפיעות על העיצוב

בקרנית עיצובים מאפשרים לכם ליהנות ממגוון אפשרויות עיצוב עבור דפנות הארון החיצוניות. תוכלו לבחור פולימר, עץ צבוע, פורמייקה, חומרים חדשים ועוד. כל אלו קובעים גם כן תכונות של מטבח והם משפיעים כמובן על העיצוב ועל האווירה. עץ מלא יתאים עבור מטבח כפרי מודרני בעוד פורמייקה מבריקה תתאים למטבח מעוצב בסגנון מודרני כאשר נפגשים עם מגוון רחב כזה, יש צורך בליווי הצמוד של קרנית עיצובים כדי לקבל הדרכה בנוגע לסוגי החומרים השונים ולאפשרות לתווך בתוך ים האפשרויות.

בקרנית עיצובים יש כל מה שאתם צריכים. מצד אחד המגוון הוא עצום, מצד שני הליווי המקצועי בהתנהלות בתוך המחבר ובסופו של דבר חומרי הגלם האיכותיים ועבודת הנגרות העילית. בקרנית עיצובים מונחים בפניכם מטבחים מעוצבים ואיכותיים במחירים נוחים ועם שירות לקוחות מעולה!

אל תעתיקו מהשכן אל תעתיקו מהתצוגה, מעצב בדרך אליך ללא שום התחייבות!  

 

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים