קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

מטבחים מיוחדים

חזרה למאמרים

הידע שבעיצוב ותיכנון

מטבחים מיוחדים דורשים הרבה ידע מקצועי ברמת התכנון. היכן מומלץ למקם את האינסטלציה, מה הם המקומות המומלצים להצבת המיקסר, איפה לסדר את נקודות החשמל וכן הלאה. מעבר לשלב מהותי זה נדרש גם ידע יצירתי בתחום העיצוב על מנת לפתח מטבח מיוחד ביותר. חברת קרנית מטבחים ילוו אתכם בתהליך החשוב.

על חשיבותו של המטבח הביתי

מטבח הוא חדר מלא חיים. במטבח מתבשלות סעודות, נערכות ארוחות ונפגשים דיירי הבית השונים. כדי לעצב מטבחים מיוחדים, יש צורך בהרבה מאד ידע וניסיון אך מעל לכל יש צורך בכישרון. כישרון כזה מאפיין בדיוק את צוות המעצבים של קרנית עיצובים. באמצעות היכולת לחשוב מחוץ לקופסה, נבנים בכל יום על ידי חברת קרנית מטבחים, מטבחים מיוחדים ביותר בעלי אמירה אישית, קו ייחודי, התאמה ללקוחות ושפע של שדרוגים מיוחדים. בקרנית עיצובים מזמינים אתכם לעולם שכולו עיצוב כאשר הטעם שלכם הוא הבסיס עליו נבנה המטבח החלומי.

תכנון של מטבחים מיוחדים

מטבחים מיוחדיםלמרבה הפלא, גם בשלב תכנון של מטבח מיוחד ניתן להכניס אלמנטים מיוחדים שיהפכו את המטבח שלכם לייחודי ואחר. זאת אומרת, בכל שטח נתון ובכל מרחב באשר הוא, ניתן לעצב כמה אפשרויות של תכנון מטבחים. באחד למשל יהיה אי, באחר יהיה דלפק ובשלישי לא יהיה זה או זה. ניצול המרחב בדרך הנכונה הוא חשוב גם מבחינת מידת הפונקציונאליות של המטבח אך שוב, הוא מהותי גם בהקשר של טעם אישי. למעשה, תכנון מטבחים מיוחדים מובנה גם הוא בהתאם להעדפות של הלקוח וגם הוא מהווה שלב קריטי עבור יצירת מטבח מיוחד במינו. בקרנית עיצובים נותנים דגש רב על שלב זה שבכוחו לקבוע את איכות החיים שלכם בהמשך.

איך יוצרים מיוחדות במטבחים?
בקרנית עיצובים מתמודדים רבות עם שאלות הנוגעות ליכולת ליצור מטבחים שהם מיוחדים כאשר בכל יום מיוצרים מטבחים רבים עבור לקוחות מגוונים. הצוות המקצועי של חברת קרנית מטבחים מסביר כי כאשר היצירתיות והיכולות המקצועיות משמשות כנפיים לבסיס של הלקוח, אין סוף לאפשרויות. אנו מזמינים אתכם לבוא וליצור את המטבח המיוחד שלכם.

לחצו פה למידע נוסף על מטבחים מודרניים בעיצוב חדשני

אל תעתיקו מהשכן אל תעתיקו מהתצוגה, מעצב בדרך אליך ללא שום התחייבות!

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים