קרנית עיצוב מטבחים
מאמרים

מטבחים מודרניים

חזרה למאמרים

מקצועיות, איכות, והרבה טאץ'!!!

מטבחים מודרניים הינם מטבחים בעלי סגנון פופולארי ביותר בשנים האחרונות. מה שנכנס תחת הגדרת "מודרניים" הוא רב ומגוון. כדי לבנות מטבחים עכשוויים שבנוסף הם גם מטבחים יפים במיוחד, איכותיים, עמידים, מרשימים ופונקציונאליים, צריך לפנות לטובים ביותר. בקרנית עיצובים מחכים לכם.

על חשיבות של עיצוב מטבחים מודרניים

מטבחים מודרנייםעיצובים של מטבחים הפכו בשנים האחרונות לאחד התחומים המרכזיים ביותר בזמן שיפוץ או בנייה של בית. המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. מעבר להיותו אזור שבו נדרשת נגישות ונוחות של תנועה, יש צורך לערוך את המטבח לתפקוד יעיל ואף לעצב אותו באופן שיקרין על הבית כולו. מטבח יפה ומרשים יכול בקלות להפוך לחדר המועדף על בני הבית. בקרנית עיצובים יוצרים עיצוב מטבחים כאלו ממש. בתחום של מטבחים מודרניים מוצלחים, יש ליצור שפה אחידה עם הלקוח תך הבנת הציפיות שלו, טעמו האישי והפנטזיה שלו לגבי המטבח המושלם. מטבח איכותי ונגיש הוא מטבח שמעוצב היטב. בואו להיות שותפים לתהליך.

שלבים ביצירת המטבח

השלב הראשון אותו תעברו יחד עם צוות המקצוענים המומחים והמוכשרים של קרנית עיצובים, הינו תכנון המטבח. באמצעות תוכנות המחשה, קטלוגים, דיאלוגים עם אנשי הצוות ועוד, תקבלו מגוון הזדמנויות להחליט כיצד לתכנן את המטבח שלכם תוך התייחסות למגוון אפשרויות. בשלב זה ישנו דגש רב על הנוחות של המטבח ועל ניצול השטחים במרחב. לאחר תכנון המטבח, האינסטלציה ונקודות החשמל עוברים לעיצוב החיצוני.

עיצוב חיצוני עבור מטבח מודרני

בקרנית עיצובים תוכלו לעצב את המטבח שלכם בהתאם לטעמכם האישי כאשר מולכם מוצבות אינסוף אפשרויות עבור סגנונות עיצוב, חומרים שימושיים, סוגים שונים של ארונות ומגירות ועוד. כל המטבחים בחברת קרנית עיצובים עשויים מחומרים איכותיים, עמידים לאורך זמן ועם גימור משובח במיוחד. אתם בהחלט בידיים טובות.

בקרנית עיצובים תהיו מלווים לאורך כל התהליך בצוות מקצועי מעולה שינסה להגשים עבורכם את החלום. יחד תפתחו מטבחים מודרניים עם קו אישי שלכם שמדבר בדיוק לסגנון המועדף עליכם. פנו אלינו, חברת קרנית עיצובים ושימו את המטבח שלכם בידיים הטובות ביותר.

אל תעתיקו מהשכן אל תעתיקו מהתצוגה, מעצב בדרך אליך ללא שום התחייבות!  

 

© 2018 כל הזכויות שמורות לקרנית עיצוב מטבחים